Blogi

Kus toodetakse Moi pusakleidid ja kust tooteid osta saab?

Te olete minult palju küsinud kahte küsimust: Kus toodetakse MOI kleidid ja millistes (disaini)poodides müüakse meie tooteid? Ka viimasel laadal Pärnus tekkis see küsimus nii mitmelgi külastajal. Mõtlesin, et jagan siis oma mõtteid siin blogis.

Kus siis valmivad, dressikleidid ja pusad? Kõik tooted valmistan mina ise, pisikeses väikelinnas Valgas. Meil on siin armas väike Loomemaja, kus asub minu tagasihoidlik stuudio. Siin saate te ka kohapeal käia tooteid proovimas. Ise lõikan välja ühekaupa, märgistan ja siis viin tikkimisse. Ainuke töö, mida ma ise toote juures ei tee on tikand, sest selleks olen leidnud endale koostööpartneri, siitsamast Valga vallast. Saima on ka väikeettevõtja, kes koostöös minu mõtetega, loob tikkimisfailid ja siis tikib need kleitidele. Peale tikkimist saan kleitide detailid tagasi, et need ilusasti hoole ja armastusega kokku vurada, triikida-pressida, sildistada. Kogu turundust, müügitööd ja muud teen ka ise. Kasvan iga päevaga. Ja teate kust mina motivatsiooni ammutan? Loodusest, loomadest, lastest kindlasti, aga suurimad inspiratsiooni allikad olete mul teie, minu imelised kliendid. Te ei kujuta ettegi, kui õnnelikuna ma igalt laadalt ja messilt koju sõidan, nägu särab ja energia voolab üle äärte. Ma naudin teie positiivsete kommentaaride lugemist, kui olen kleidikesed teile teele pannud ja nad on teile  imeliselt sobinud.  Teie toetus ja tagasiside paneb mind oma töö üle uhkust tundma.

Ja teine tihe küsimus, et kas Moi kleidikesi saab ka kuskil poest osta. MOI tooted on leitavad vaid e-poest ja laatadel. Mulle on tehtud küll ettepanekuid erinevatelt ettevõtetelt, aga eelistan vahetut suhtlust inimestega. Korra isegi proovisin, aga see polnud minu. Teate, ma tunnen, et tahaksin hoida oma kleidi müüki hästi personaalsena. Minu enda käekestega valmistatud toote soovin ise kliendini viia. Sellepärast, et ma tõesti naudin seda vahetut kontakti teiega. Ma saan juurde nii palju indu teie naeratavatest nägudes kleite proovides. Ja mis seal salata, saavad täidetud ka teie erisoovid, sest me kõik oleme ju erinevad. Samuti jäävad ära sellisel otsemüügil erinevad vahendustasud, mis ikkagi tõstaksid toodete hinda varem või hiljem.

Vot selline omamoodi isekas MOI looja olen mina, kes armastab kvaliteeti, mugavust ja õnnelikke kliente ning jumaldan piimavahust hommikukohvi oma stuudios, kus aknast paistab päike kogu päeva sisse. Ah jaa, veel küsitakse tihti, et kust on pärit MOI nimi, aga sellest juba järgmises postituses ?