Blogi

Mis kangast valmivad Moi tooted

Õhukesest dressiriidest oleme kõik kuulnud. Kui olete moetööstusel silma peal hoidnud, siis olete tähele pannud, et pikaajaliseks trendiks on valmistada vabaaja ja spordiriideid just Frenc Terryst ehk dressikangast. Ka MOI pusakleidid, pusad ja dressid on valmistatud just sellest kangast. Miks just selline valik ja millest see kangas koosneb? 

Õhuke dressikangas on silmkoeline puuvillakangas, mille ühel küljel (tavaliselt rõiva pahupoolel) on aasad ning teine külg sile ja pehme pinnaga. Tulemuseks on kerge ja niiskust imav materjal, mida on ülimugav kanda igal aastaajal. See on raskem kui t-särgi kangas, kuid samas kergem kui enamus paksemaid dressikangaid ja sobib hästi iseseisva tootena, kui ka kihina mõne teise kangaga kokku. See on sageli valmistatud 100% puuvillast või puuvilla segust, milles on väike protsent elastaani, polüestrit, lükrat või spandeksi. Uus jätkusuutlik õhuke dressikangas võib sisaldada isegi orgaanilist puuvilla või sojakiudu! Meie kasutamegi oma pusakleitide valmistamisel just väikese elastaani sisaldusega õhukest dressikangast. Miks just sellist, aga sellepärast, et elastaan ei lase kangal kandmisel välja venida ja pesus ei lähe toode topiliseks. 

See kangas on väga populaarne juba aastatest 1980, ning on jätkuvalt väga moes. Ja selle trend ei kao mitte kuhugi. See kangas on väga mugav, hästi pehme vastu teie nahka ja tekitab sellise hubase tunde. Kangal on piisavalt venivust, et teda oleks imemugav kanda. Paljud teist on proovides öelnud, et ei taha enam kleidikest seljast võtta, see ongi põhjus, miks oleme valinud just õhukese dressikanga.