Blogi

Miks valida just PUSAKLEIT?

Pusakleit on paljude jaoks kindlasti juba tuttav tegelane, kuid leidub ka naisi, kes pole enda jaoks seda riideeset veel avastanud. Pusakleit võiks kindlasti olla iga trendika ning kaasaegse naise garderoobis. Miks aga just pusakleit?

Iga naise jaoks on riietuse juures eelkõige üheks olulisemaks omaduseks mugavus. Just seepärast tõuseb esile pusakleit. Pusakleidi lõige sobib aktiivseks liikumiseks, annab võimaluse miskit taskusse pista ning mõnus pehme materjal on naha vastas hea ja hingav. Moi pusakleitide puhul kasutatav dressikangas ei ole liialt paks ega väga õhuke, vaid täpselt sobiv kandmiseks igal aastaajal ja seetõttu suurepärane ka just lastele. Dressikangas ei kortsu kergelt ja on mõnusalt veniv aktiivseks liikumiseks.

Kaasaegne naine tahab trendidega kaasas käia ning mood liigub aina enam vabama riietuse suunas. Moi pusakleit on suurepärane näide vabamast riietumisstiilist ning omakorda astub välja senistest raamidest, andes kleidi kandmisele ja välja nägemisele palju uuema hingamise. Pusakleiti võib vabalt kanda iga jalanõuga, nii saapa, tossu kui kingaga või isegi kummikuga, mis endale just meelepärane tundub. 
Järjest enam väärtustatakse jätkusuutlikkust ja rohelist mõtteviisi. Moi pusakleidid on valmistatud väga kvaliteetsest kangast, väikeses ettevõttes, saastamata keskkonda ning iga toote puhul arvestatakse kliendi vajaduste ja soovidega. Pusakleiti kaunistavad ilusad ja omapärased tikandid, seetõttu on see sobilik nii pidulikele üritustele kui igapäevaseks kandmiseks. Kombineerides seda erinevate jalatsite ja muude aksessuaaridega, on võimalik luua mitmeid erinevaid look’e. See annab inimesele võimaluse tarbida vähem ja kanda üht riideeset mitut erinevat moodi ja mitmes erinevas keskkonnas.